Úvod > Informace - rodinný kemp

Informace - rodinný kemp

Kdy?  3. -9. července 2022

Pro koho?

Rodiny s dětmi, náhradní rodiny, pěstouny, babičky, dědečky s vnoučaty, děti a mládež od 7 do 18 let a dospělé jednotlivce bez omezení věku.

Kde a co?

V rozsáhlém areálu Školy v přírodě v Prostřední Bečvě jsme pro děti a rodiče s dětmi a náhradní rodiče připravili pobyt, kde rodiče mají možnost vzdělávání v angličtině, výchově a ve zbývajícím čase spoustu možností zapojit se do programu kempu Antické olympijské hry. Angličtina pro zájemce bude probíhat v dopoledních hodinách. Lektorkou bude opět Charity Dušíková.

Ubytování?

Ubytování v budově, výuka ve vedlejší budově v několika klubovnách. Areál v blízkosti Rožnova p/R a řeky Bečvy, kde je možnost širokého vyžití pro všechny generace. V blízkém Hutisku-Solanci zrekonstruované koupaliště, nádherná zákoutí k procházkám.

Program?

Program kempu bude přizpůsoben dětem a rodičům s dětmi s ohledem na jejich věk a zájmy. Spoustu her, aktivit, soutěží pro zájmce, zpěv, legrace na téma Atické olympijské hry. Možnost výběru celé řady dobrovolných workshopů (sport, ruční práce, fotografování, semináře pro rodiče, manžele...). Večerní dobrovolný inspirativní duchovní program tzv. Netradiční olympiáda s povídáním. Pro náhradní rodiny bude v rámci programu připraveno vzdělávání v dopoledních hodinách v uzavřené skupině, v odpoledních hodinách formou otevřených seminářů, kterých se mohou účastnit všichni účastníci kempu za úplatu. Více informací pro náhradní rodiče zde. Během vzdělávání je pro rodiče připraveno hlídání pro děti s programem.

Témata seminářů?

Možnost výběru těchto témat:

  • Disciplína rizikové dítě -  zanedbávané děti, syndrom týraného a sexuálně zneužívaného dítěte, dítě jako svědek - oběť páchaného násilí 2 h
  • Disciplína umění nezbláznit se  - praktické rady, jak si zachovat zdravý rozum a odstup při výchově dětí 2 h
  • Týmová hra - proč jsou důležité nejen babičky ve výchově našich dětí 2 h
  • Ερωτήσεις και απαντήσεις (panelová diskuse s lektory) 2 h

Změna programu vyhrazena. Během seminářů zajištěno hlídání dětí do 12 let s programem za jednou částku 50 Kč za dítě. Více informací telefonicky nabo na e-mail.

© Copyright 2014 by Irská balada. All rights reserved.